Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom najwyższej klasy produktu, zgodnie z certyfikatem produkcji włoskiej.

Pobierz ulotkę

NASZE CERTYFIKATY

   

Kiedy mówimy o jakości, to mówimy o wysiłku wkładanym w produkcję naszych wyrobów. Jesteśmy dumni z bycia jedną z niewielu firm nadal korzystającą z zasobów naszego kraju, które w połączeniu z naszym doświadczeniem dostarczają chłód na całym świecie.

Dzięki naszemu doświadczeniu nabytemu w dziedzinie chłodnictwa dokładnie rozumiemy co kryje się pod hasłem „ochrona środowiska” i w jaki sposób zminimalizować negatywny wpływ urządzeń elektrycznych na środowisko. Jesteśmy aktywnie w to zaangażowani dlatego więc korzystamy tylko z technologii najnowszej generacji.

 

Ponadto, wraz z ilością proponujemy gwarancji dla produktów. Każdy produkt jest gwarancją na okres dwóch lat, i nie tylko, w razie potrzeby zapewniamy naszą bezpośrednią linię telefoniczną, aby poprosić o pomoc naszych ekspertów technicznych. Oni pomogą Ci we wszystkich sprawach, aby zrozumieć, jak najlepiej korzystać z systemu. Dzięki naszemu doświadczeniu w przeszłości w dziedzinie chłodnictwa rozumiemy znaczenie ochrony przyrody i zminimalizować negatywny wpływ na środowisko. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w to, dlaczego mamy tylko korzystać z technologii następnej generacji.

 

technob google +